Głosuj na tyskie obiekty: Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego

Głosuj na tyskie obiekty: Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego

wpis w: Aktualności | 0

Aż 3 z 25 obiektów zgłoszonych w tym roku w plebiscycie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego jest naszą chlubą. Wśród propozycji, na które można oddawać głos znalazły się Miejskie Centrum Kultury, Mediateka i Centrum animacji społeczno-kulturalnej Osada. Przypomnijmy, że w ubiegłych latach wyróżniane i nagradzane były już m.in. zabudowa Zespołu Szkolno – Przedszkolnego przy ul. Pogodnej, a także zagospodarowanie wschodniego nabrzeża Paprocan i obiekt gastronomiczny Promenada w Paprocanach. Czy dobra passa się utrzyma? Głosujmy!

Zarząd Województwa Śląskiego pod patronatem Marszałka organizuje coroczny konkurs „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego”.

Jego celem jest promocja rozwoju i zmian jakościowych przestrzeni publicznej oraz poprawa środowiska zamieszkania przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju poprzez nagradzanie najciekawszych realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących przestrzeń publiczną województwa śląskiego.

Każdego roku w konkursie nagradzane są najlepsze projekty zrealizowane na terenie województwa śląskiego w okresie minionego roku kalendarzowego. Prace zgłaszane do konkursu oceniane są przez Jury Konkursowe – członków Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno Architektonicznej. Tradycją konkursu stało się głosowanie internetowe na stronach województwa śląskiego.

 

Głosy oddawać można poprzez stronę:

https://npp.slaskie.pl/vote/npp–edycja-2018