Dzień Matki z MCK: nagraj film i złóż niepowtarzalne życzenia mamom!

Dzień Matki z MCK: nagraj film i złóż niepowtarzalne życzenia mamom!

wpis w: Aktualności | 0

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza wszystkich – dzieci i dorosłych do złożenia życzeń swoim mamom! Internet sprawia, że odległość nie ma znaczenia – czekamy na Wasze filmiki z bliska i daleka, dla mam tu i tam! Opublikujemy je na naszym FB 26 maja!

Zachęcamy wszystkich do nagrania filmów z okazji Dnia Matki. Niech 26 maja będzie świętem wszystkich mam – wychowujących te małe, ale i całkiem duże dzieci! Wspólnie z nami złóżcie życzenia – wyjątkowe, ciekawe i kreatywne! Film z życzeniami dla wszystkich mam zostanie upubliczniony 26 maja na Facebooku Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy nagrać maksymalnie 30 sekundowy film z życzeniami i przesłać do nas na adres mailowy michal.pozniak@mck.tychy.pl w terminie do 18 maja do godz. 12.00, najlepiej za pośrednictwem serwisu wetransfer.com.

Film należy nagrać w orientacji POZIOMEJ w świetle dziennym lub przy dobrym oświetleniu. Pamiętajcie, aby wraz z filmem przesłać podpisaną zgodę na jego wykorzystanie oraz wykorzystanie wizerunku (do pobrania poniżej zgoda dla osoby dorosłej lub dziecka do 18 roku życia – w tym wypadku do wypełnienia i podpisania przez prawnego opiekuna dziecka) w akcji z okazji Dnia Matki.