AUKSODRONE 2020

AUKSODRONE 2020

wpis w: Aktualności | 0

W dniach 6-8 listopada w Tychach po raz trzeci zabrzmi festiwal auksodrone. Hołd dla Krzysztof Pendereckiego, nowa opera Alka Nowaka i Szczepana Twardocha oraz plejada gwiazd sceny jazzowej w nowych projektach z towarzyszeniem AUKSO i Marka Mosia.

Tegoroczne koncerty zabrzmią w trzech seriach: PENDERECKI 2.0, JAZZ+ oraz OPERA NOVA. Będzie to także miejsce na prawykonanie nowej opery duetu Alek Nowak – Szczepan Twardoch. W ślad za Drach. Dramma per musica, udanym eksperymentem z ubiegłego roku, płynie Syrena. Melodrama aeterna. Oprócz wyjątkowych koncertóww, specjalnych aranżacji i znakomitych artystów, koncertom towarzyszyć będą trzy serie warsztatów, realizowane równolegle w foyer Mediateki.

06–08.11.2020 | godz. 17:30

AUKSODRONE

Mediateka, al. Marszałka Piłsudskiego 16 w Tychach

Wstęp do foyer (a więc również uczestnictwo w warsztatach, spotkaniach, DJ-setach) jest bezpłatny. Biletowane jest wejście do sali koncertowej na każdy z dziewięciu koncertów. Bilety – w cenie 59 zł/dzień, 119 zł/karnet trzydniowy – można nabyć w punktach stacjonarnych Ticketmaster oraz w sklepie internetowym www.ticketmaster.pl.