Andromeda – kino, jakie znamy: „Mój piękny syn” reż. Felix Van Groeningen

Andromeda – kino, jakie znamy: „Mój piękny syn” reż. Felix Van Groeningen

wpis w: Aktualności | 0

Teatr Mały w Tychach zaprasza 9 listopada o godzinie 18:00 na film pt.: „Mój piękny syn” w reżyserii Felix Van Groeningena. Seans filmowy w ramach cyklu Andromeda-kino jakie znamy, odbędzie się w z uwagi na bezpieczeństwo widzów, w Teatrze Małym.

Historia rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.

„Mój piękny syn” to najnowsze dzieło Felixa van Groeningena (nominacja do Oscara za film „W kręgu miłości”).

Scenariusz filmu powstał na podstawie wspomnień Davida Sheffa( książka „Mój piękny syn”) i jego syna Nica Sheffa ( książka „Na głodzie”), pozycje te stały się bestsellerami, zajmując pierwsze miejsca na liście New York Timesa.

Producentem filmu jest Brad Pitt i jego firma Plan B, która stoi za sukcesem nagrodzonych Oscarami produkcji „Moonlight” i „Zniewolony. 12 Years a Slave”.

09.11.2020, g. 18:00

„Mój piękny syn” reż. Felix Van Groeningen

Andromeda-kino, jakie znamy

wstęp wolny – obowiązują zapisy: pasazkulturyandromeda@teatrmaly.tychy.pl, 32 7803203

prowadzenie: Krzysztof Ociepa

REŻYSERIA: Felix Van Groeningen

PRODUKCJA: USA 2018

GATUNEK: dramat

CZAS TRWANIA: 121 min.