Akademia Polskiego Filmu w Tychach

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza na projekcje wybitnych filmów polskich połączone z prelekcją i dyskusją. Spotkania Akademii Polskiego Filmu w Tychach są otwarte dla wszystkich zainteresowanych historią polskiego filmu, chcących poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.
Essential killing (2010),

więcej >>

Tury Kultury: Andrzej Grabowski

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza na spotkanie z Andrzejem Grabowskim – aktorem teatralnym i filmowym, artystą kabaretowym. Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2019 roku o 18.00 w Bibliotece Głównej (Mediateka), al. Piłsudskiego 16.

więcej >>

Mama i dziecko w Mediatece

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza mamy z pociechami do lat 4 na spotkanie, które paniom daje okazję do wymiany macierzyńskich doświadczeń, a dla maluchów jest czasem zabawy, także z książką.
Data: 26 lutego 2019 roku
Godzina: 10:00
Miejsce: Biblioteka

więcej >>

I Ty możesz zostać dziennikarzem sportowym

Uczestnicy spotkania zapoznają się z warunkami, w jakich pracują profesjonalni dziennikarze sportowi podczas meczów na Stadionie Miejskim w Tychach: m.in. przejdą procedury akredytacji meczowej, zobaczą miejsca prasowe i kabiny sprawozdawców telewizyjnych, wezmą udział w konferencji prasowej. Na koniec spotkania spróbują

więcej >>