5. runda SMT 2019 – Rajdowy Dzień Rodzinny na Torze Fiata!

5. runda SMT 2019 – Rajdowy Dzień Rodzinny na Torze Fiata!

wpis w: Aktualności | 0

W niedzielę 28 lipca odbędzie się 5. Runda Samochodowych Mistrzostw Tychów 2019 połączona z Rajdowym Dniem Rodzinnym na Torze Fiata!

Tym razem oprócz samych zawodów Automobilklub Ziemi Tyskiej przygotował szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi! Na najmłodszych fanów motoryzacji organizatorzy przygotowali takie atrakcje, jak, dmuchańce, malowanie twarzy, kolorowanki, czy też elektryczne samochodziki wyglądem przypominające Fiata 500. Oprócz tego, dla wszystkich uczestniczących w wydarzeniu osób dostępne będą kiełbaski z grilla, wata cukrowa oraz popcorn.

Ponadto zaplanowana została wystawa samochodów i to nie tylko rajdowych, czy wyścigowych, ale również pojazdów zabytkowych, które są w posiadaniu klubowiczów.

Same zawody zaplanowane zostały w następujący sposób. Zawodnicy będą mieli do pokonania trzy próby sportowe, każda o długości 3 km. Podczas 5. rundy cyklu odbędzie się przejazd przez hopę. Na ten moment z pewnością czekało nie tylko większość zawodników uczestniczących w cyklu SMT, ale również miłośnicy fotografii motoryzacyjnej. Warto również nadmienić, ze każda z rund SMT, w  tym ta zbliżająca się, wchodzi w skład klasyfikacji Avia Max Attack.

Dla spragnionych motoryzacyjnych emocji dostępne będzie SMT Rally Taxi, z którego skorzystać może każdy pełnoletni kibic.  SMT RALLY TAXI odbywa się zawsze w dniu zawodów, po ich zakończeniu, na takiej samej trasie, jaką pokonywali uczestnicy. Wybrany kierowca rajdowy, startujący tego dnia w zawodach przewozi osobę, która zdecyduje się na przejażdżkę rajdówką.

Zawody będą dodatkowo rozgrywane w ramach Międzyklubowego Pucharu Super Sprint.

Otwarcie listy zgłoszeń środa 17.07.2019 r. godzina 18:00

W imieniu Automobilklubu Ziemi Tyskiej gorąco zapraszamy całe rodziny do spędzenia miło i aktywnie niedzielnego dnia.

Dojazd: https://goo.gl/maps/54FGmCp5NY8uoMAw5 – wjazd od ulicy Oświęcimskiej.